موسیقی های مدیتیشن، یوگا، امواج آلفا تقویت حافظه، 146 آلبوم Hemi-Sync آهنگ های ریکی انرژِی درمانی

موسیقی های تمرینات یوگا آهنگ های مدیتیشن ذن مراقبه صدای طبیعت موسیقی درمانی صوت درمانی
پنج‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1390

تمرین رفتن به حالت خلسه خود هیپنوتیزمی AV3X - Vol. 2 Alpha - Theta Brainwave Deep Relaxation DVD Video

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر

در مورد این محصول و سایر محصولات وبلاک

لطفا به وب سایت زیر مراجعه فرمایید:

Www.MusicTherapy.Ir 

Www.MusicTherapy.Ir 

Www.MusicTherapy.Ir

 تصاویر ویدئوی تمرین رفتن به حالت خلسه خود هیپنوتیزمی

 

و رسیدن به ریلکس عمیق

 

AV3X Vol. 1 Deep - Relaxation DVD Video

AV3X Vol. 2 Alpha / Theta Brainwave Deep Relaxation DVD Video

شامل

2DVD

AV3X - Vol.1 Deep - Relaxation DVD تصاویر رفتن به حالت خلسه خود هیپنوتیزم ریلکس

مشخصات دی وی دی:


Vol. 1 - Deep Relaxation DVD
English | 720x480 | MPEG2 | 29.97fps 7303kbps | AC3 448kbps | 3.98GB
Genre: eLearning

 

 

AV3x-Vol-1 تصاویر هیپنوتیزم کننده حالت ریلکس آرامش  AV3X Vol. 2 - Alpha  Theta Brainwave Trance Relaxation تصاویر ویدئویی امواج آلفا تتا ریلکیشن رسیدن
 

دی وی دی AV3X در واقع یک نوع هیپنوتیزم و یا یک نوع به عمق و حالت آرامش بردن شخصی توسط تصویر ویدویی می باشدکه با تصاویر عجیبی همراه با موسیقی خاص هیپنوتیزم و یا موسیقی که در ساخت آن از امواج آلفا تشکیل شده است میباشد.
به اینصورت یک موسیقی از فیلم ویدویی دی وی دی پخش می شود و یک سری تصاویر متحرک و رنگانگ و موجی شکل (که همراه با موسیقی می رقصند و تغییر شکل می دهند) در صفحه مانیتور کامپیوتر یا ویدئو پلیر خانگی پخش می شود و شما با تمرکز به صفحه مانیتور یا صفحه تلویزیون به حالت خلسه فرو می روید.
 شما در این حالت به یک آرامش عمیق که تا حالا تجربه نگرده اید می روید...
کارکرد این دی وی دی شبیه نرم افزار BrainWave Generator می باشد.
 
اگر با این نرم افزار کار کرده باشید و بک گراند آنرا هم دیده باشید می توانید تا حدود زیادی پی به کیفیت و کارکرد این دی وی دی پی ببرید. البته این دی وی دی خیلی خیلی بهتر از نرم افزار BrainWave Generator می باشد که دیده اید...

نکات مهم قبل از شروع به تمرین:
- برای استفاده بهتر از این دی وی دی تا حد امکان دی وی دی سالم و بدون خش باشد و همچنین دستگاه ویدئو پلیر خانگی یا کامپیوتر حتماً دارای سیستم صوتی قوی ای (استریو) باشد. 
اگر از کامپیوتر استفاده می کنید بهتر است که از یک هدفون قوی استفاده کنید تا تمام صداهای دی وی دی به گوش شما برسد.
- در اتاقی که در حال تمرین این دی وی دی هستید تا جای ممکن اتاق کم نور باشد و پرده ها را بگشید تا نور کمتری به اتاق بیفتد.
- قبل از تمرین از بستگان و دوستان خود بخواهید که در آن ساعت تمرین مظاهم شما نشوند و تلفن منزل و گوشی موبایل خود را خاموش کنید و...
- بر روی یک صندلی راحت رو به روی تلویزیون یا مانیتور کامپیوتر بنشینید.
توجه داشته باشید صندلی که روش نشسته اید هیچگونه فشاری به شما وارد نکند که حواس و تمرکزتان را بهم بزند.

کل فایل ویدئوی این دی وی دی 69 دقیقه و شامل 6 بخش می باشد که توضیحات آن عبارتند از:
 

AV3X Vol. 1 - Deep Relaxation DVD brainwave تصاویر جادویی ریلکس شدن عمق خواب


بخش اول) شناسایی (Exploration):
مدت زمان این فایل ویدئویی 10:00 دقیقه می باشد.

این بخش شامل تصاویری رقصان و موج دار همراه با موزیک و سایه های سیاه و سفید و روشن و به رنگ آبی درآمدن و سپس به رنگ خاکستری کم رنگ تبدیل شدن و ... شکل گیری این تصاویر براساس یک الگوریتم استاندارد خاص خود می باشد که تصاویر بصورت تک سلولی و رنگهای موج دار و دائم از شکلی به شکل دیگر درآمدن می باشد. شما در این تصاویر ویدئویی به حالتهای عمیقی از تصاویر که از سفیدی به آبی تغییر شکل و رنگ می دهند مواجعه می شوید.
فرکانس صوتی که در این بخش از ویدئو پخش می شود فرکانس پالس آلفا می باشد که که یک احساس نشاط بخشی را به شما می دهد که هرگز آنرا تجربه نکرده اید.

بخش دوم) سحر شدن، جادو شدن (Enchantment):
مدت زمان پخش ویدئو 10:46 دقیقه می باشد.

در این بخش شما با تمرکز به تصاویر ویدیویی یک رنگین کمانی از انواع رنگ ها مشاهده می کنید. حتی اگر خیلی هوشیار و تمرکز داشته باشید می توانید یک قله کوه را نیز در بین تصاویر ویدئویی مشاهده کنید (مثل عکس هایی که با تمرکز به آن تصویر دیگری را می توانید پیدا کنید).
اگر تمرکز فکریتان زیاد باشد شما احساس یک درون فکنی و سفر به درون ضمیر ناخوادگاه خود می کنید.

بخش سوم) به تعالی و مرحله بالا رفتن (Transcendence):
مدت زمان پخش ویدئو 11:52 دقیقه می باشد.

تصاویر ویدئویی سایه دار که بصورت یک الگوی چرخشی که از رنگ آبی و سبز و بصورت لایه به لایه تشکیل شده است را مشاهده می کنید. در تصاویر یک تونل نورانی را مشاهده می کنید که شما را به عمق خود می بلعد و احساس می کنید که در یک تونل زمان افتاده اید و دارید در درون تونل بلعیده می شوید و انتهای تونل را نمی توانید ببینید.
در این قسمت از ویدئو از امواج فرکانس آلفا و تتا استفاده شده است که یک تجربه متفکرانه و در عین حال سرگرم کننده و تولید اندیشه های خلاق به شما دست می دهد.

بخش چهارم) تولدی دوباره، تولد روحانی (Rebirth):
مدت زمان پخش ویدئو 15:01 دقیقه می باشد.

در این بخش صدای آب خوردن پرندگان را می شنوید که شما را بر روی امواج آلفا و تتا سوار می کند.
شما در صفحه نمایش مانیتور کامپیوتر یا صفحه نمایش تلویزیون چرخش رنگ های سایه دار آبی، سفید، قرمز، بنفش، سبز را که باهم مخلوط و برخورد می کنند و در درون همدیگر فرو می روند را مشاهده می کنید. موسیقی ویدئویی که در این حالت پخش می شود شامل فرکانس های آلفا و تتا در محدوده امواج مغزی می باشد که همانند یک صدای انفجار قدرت دارند و در درون هم مخلوط می شوند و از یک حالت به حالت دیگر موجی تغییر شکل می دهند.

بخش پنجم) به آرامش رسیدن (Serenity):
مدت زمان پخش ویدئو 15:03 دقیقه می باشد.

دراین حالت صفحه نمایشگر یک تصویر پس زمینه آبی رنگ نمایان می شود که شامل تعدادی لایه رنگی همراه با موسیقی می باشد که هر لحظه تغییر شکل می دهد. موسیقی ای که پخش می شود شامل فرکانس آلفا و تتا می باشند که در هر لحظه باهم ادغام شده و بصورت ریتم آهسته و بلند تغییر وضعیت می دهد. همچنین تصاویر رنگارنگی نمایان می شود که یک تصویر ابر مانندی را شکل می دهد و در این حالت شما یک تجربه رسیدن به آرامش بیکرانی را حس خواهید کرد.
 

بخش ششم) احیاء شدن (Regeneration):
مدت زمان پخش ویدئو 6:18 دقیقه می باشد.

در این جلسه شما را از طریق درون خود راهنمایی و هدایت می کنیم.
فرض کنید که شما یک خلبان هواپیما هستید و صفحه نمایشگر شما یک هدایتگر شماست و شما انواع مختلف رنگها را می بینید که در هر لحظه تعقیر رنگ می دهند. رنگ سبز و سفید تبدیل به رنگ قرمز سایه دار و رنگ سبز به ارغوانی تبدیل می شود و شما احساس می کنید که در انواع رنگهای خیره کننده در حال شناور و جم و جوش هستید.
در عین حال شما یک نیرو و انرژی تازه ای را در وجود خود تجربه می کنید که از رنگ ها و اشکالی که در صفحه نمایشگر می بینید به شما دست داده است.

 

هشدار مهم:

1- استفاده از این فیلم و تصاویر متحرک ویدئویی توسط افراد مبتلا به بیماری صرع و بیماران قلبی به هیچ وجه توصیه نمی شود.
2- افرادی که مشروبات الکی مصرف می کنند و همچنین کسانیکه داروهای مسکن و یا داروهایی مرتبط با روان استفاده می کنند اکیداً از تماشای این فیلم و تصاویر متحرک ویدئویی پرهیز نمایید.
3- گزارش شده که قدرتهای سایکیک غیر ارادی در برخی از افراد همانند تله پاتی، برون فکنی، تله کنیزی (قدرت حرکت اجسام) و ... پس از استفاده های دوره ای از این فیلم و تصاویر متحرک ویدئویی تحریک و یا تقویت شده است.

 

 کلید واژه های سایت:

مجموعه موسیقی های MULTI Hemi-Sync®146 Album Huge Collection Awaking Consciousness امواج درمانی موسیقی درمانی آهنگ درمانی دانلود رایگان فول آلبوم موسیقی های بیکلام آرامبخش مجموعه آهنگ های درمانی امواج آلفا امواج تتا Hemi - Sync فروش اینترنتی پکیج موسیقی های آرامبخش تکنولوژی Hemi - Sync در صوت درمانی پدیده زنش دو گوشی binaoural beats توسط Robert Monroe محرکات صوتی قادر به تاثیر در سطح آگاهی و هوشیاری قدرت تکنولوژیک صوت موجب بهبود یکپارچگی حسی SI دانلود آلبوم های Hemi-Sync Human Plus آرام سازی مراقبه کاهش استرس کنترل درد بهبود خواب و سلامت انسان پر بار برای تقویت حافظه یادگیری و قدرت خلاقیت دانلود مجموعه موسیقی های hemi sync music دانلود رایگان hemi sync music free download hemi sync music youtube hemi sync reviews در طی فرایند Hemi Sync محقق آلمانی به نام H . W . Dove منطقه هسته های زیتونی فوقانی superior Olivary Nuclei دو نیمکره مغزی صورت طبیعی امواج مغزی باعث افزایش تمرکز هوشیاری و یادگیری جریان عمیق پرانا نیروی حیاتی انرژی پاک موسیقی برای مدیتیشن معراج ارتعاشات امواج موسیقی های متافیزیکی و اصوات مغزی موسیقی ها و فرکانسهای متافیزیکی و ریکی این موسیقی برای مراقبه روی چشم سوم متعادل کرده تقویت و بالانس کردن و انرژی دهی به چاکراها انرژی حیاتی مرکز انرژی و متعادل کردن فرکانس چاکرا همگام سازی انرژی همگرایی آهنگهای مدیتیشن آهنگهای مراقبه و ذن دانلود موسیقی MetaMusic - Deep Journeys دانلود نرم افزار rainwave Generator Searches related to Hemi-Sync hemi sync astral projection hemi sync gateway experience hemi sync mp3 hemi sync meditation آهنگ های مخصوص هفت چاکرا با مانترا های مخصوص هر چاکرا برنامه شگفت انگیز Brain Wave Generator دانلود نرم افزار شبیه ساز حالات مغز و ایجاد آرامش BrainWave چاکرا درمانی مدیتیشن یوگا ان ال پی هاله درمانی انرژی درمانی موسیقی های ریکی آلبوم امواج مغزی امواج آرامش بخش آلفا رو با صداهای آرامش بخش رحانی و عرفانی اوج آرامش و ریلکسی 

 

 


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)